1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
KiKoOoOoOoO
Последна активност:
20 Септември 2019 во 18:42
Зачленет:
3 Септември 2016
Мислења:
44
Допаѓања:
30
Поени од трофеи:
30
Пол:
Машко
Роденден:
12 Јули 1990 (Возраст: 29)

Сподели

KiKoOoOoOoO

Intern, Машко, 29

KiKoOoOoOoO последен пат беше виден (како):
20 Септември 2019 во 18:42