1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
KikoITman
Последна активност:
9 Февруари 2017
Зачленет:
22 Јануари 2012
Мислења:
13
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
7 Септември 1998 (Возраст: 21)

Сподели

KikoITman

Intern, Машко, 21

KikoITman последен пат беше виден (како):
9 Февруари 2017