• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од kikodimov

 1. K

  Virtuemart помош!

  Здраво ми треба мала помош во врска со интернет продавница изработена во виртуемарт 2. Клиентот склучи договор со халкбанк за интернет плаќање ми ги достави документите и фаиловите на мене (3-D Secure pack) со многу бедно упатсво. Ако некој се сретнал со овој проблем има изработено модул или...
 2. K

  Virtuemart 2 payment преку македонска банка

  Која е цената?
 3. K

  Virtuemart 2 payment преку македонска банка

  Фала за одговорот, само за наш пазар ми е и читам дека има доста заебанции додека да се пушти во оптег (валиднос на страната, security и слично). Мене ми е готов дизајнот среден све со внесени прозводи тестиран на стандарт порачки но не и со кредитна картичка. Значи Casys ми дава plugin со кој...
 4. K

  Virtuemart 2 payment преку македонска банка

  Нов сум во бизнисов имам изработено веб страна (е-продавница) преку joomla-virtuemart 2 е сега ме интересира кој payment се користи дали тоа ти го дава банката или се додава како plug-in и која банка ми ја препорачувате за соработка и колку се еднократните трошоци и процентот. Ви благодарам
На врв Дно