• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од kikoano

 1. K

  Ja ima li Portal 2 vo Niko ili Jugoton,ako ja nema koga ke stigne

  edna godina e mnogu.Aj kazete dali ja ima
 2. K

  Македонски сервери за cs 1.6

  deka ne treba da se stavvat gluposti koi mose za 5s da se najdat i toa sekoj sto mose.
 3. K

  Ja ima li Portal 2 vo Niko ili Jugoton,ako ja nema koga ke stigne

  da da imav 18 godini jas imam 17
 4. K

  Проблем: windows is shutting down

  ti koj znae kako si intariral i sigurno toj vindus e za stari PC pa zatoa ne ti prima novi stara maticna plocaimas sve imas staro od vekot na dedo nojo :LOL:
 5. K

  Проблем со RAM

  ne e tocno jas imam 32bit i max e 4RAM a on ima virus
 6. K

  Проблем со screen resolution

  EEE toa e virus toa se sluciva koga nemas jak antivirus
 7. K

  Battlefield Bac Company 2 проблем

  jas ja igram na se Hight so GT8500 pa se raboti imas mnogu slaba sigurno ti od 6000 series
 8. K

  Battlefield Bac Company 2 проблем

  slaba grafizka imas slab sharder imas zatoa nemose da go pokaze
 9. K

  Македонски сервери за cs 1.6

  Koj po glupite go pratil ova eve site mk serveri za cs 1.6 http://www.gametracker.com/search/cs/MK/?sort=c_numplayers&order=DESC :))
 10. K

  Видео игрите се добри за мозокот :) (365.com.mk)

  doa e Call of duty Black Ops 3000denari e jaka i nova igra se cudam kakvi luge ima sti neznaat koja e taa igra :LOL:
 11. K

  Ja ima li Portal 2 vo Niko ili Jugoton,ako ja nema koga ke stigne

  nemam karticka i nikogas ke nemam
 12. K

  Видео игрите се добри за мозокот :) (365.com.mk)

  Ova e vistina jas sum gamer igram vo nedela poveke od 60saati :))
 13. K

  Ja ima li Portal 2 vo Niko ili Jugoton,ako ja nema koga ke stigne

  Ja ima li Portal 2 vo Niko ili Jugoton,ako ja nema koga ke stigne???
 14. K

  Portal 2

  Ja ima li Portal 2 vo Niko ili Jugoton,ako ja nema koga ke stigne???:(
На врв Дно