• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

kikoano

Прекар
Portal 2
Професија
Portal 2
Омилен цитат
Dali ja ima Portal 2 vo jugoton i niko???
Музика
Dali ja ima Portal 2 vo jugoton i niko???
Програмски јазици
Dali ja ima Portal 2 vo jugoton i niko???
Најчесто користени апликации
Dali ja ima Portal 2 vo jugoton i niko???
Омилен спорт
Dali ja ima Portal 2 vo jugoton i niko???
На врв Дно