1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by kiko_juve

 1. kiko_juve
 2. kiko_juve
 3. kiko_juve
 4. kiko_juve
 5. kiko_juve
 6. kiko_juve
 7. kiko_juve
  Брат има само - Mixed(11b+11g) - 11g Only - 11b Only
  Мислење од: kiko_juve, 4 Јануари 2014 Во форумот: Wi-Fi
 8. kiko_juve
 9. kiko_juve
 10. kiko_juve
 11. kiko_juve