1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kiko_juve
Последна активност:
25 Мај 2020 во 10:32
Зачленет:
14 ноември 2009
Мислења:
13
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
185

Сподели

kiko_juve

Intern

kiko_juve последен пат беше виден (како):
25 Мај 2020 во 10:32