1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kiko98
Последна активност:
18 ноември 2019 во 13:03
Зачленет:
29 ноември 2015
Мислења:
11
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
18 oктомври 1998 (Возраст: 21)

Сподели

kiko98

Intern, Машко, 21

kiko98 последен пат беше виден (како):
18 ноември 2019 во 13:03