1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kiko2012
Последна активност:
26 Јануари 2020
Зачленет:
16 Септември 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
50
Пол:
Машко
Роденден:
22 Јануари 1988 (Возраст: 32)

Сподели

kiko2012

Intern, Машко, 32

kiko2012 последен пат беше виден (како):
26 Јануари 2020