• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од kiko16

 1. K

  Здраво!

  Добронајдов! :)
 2. K

  Minecraft

  Interesno igrice, me potseka na Super Mario od pred 20 godini (Pikselizirana grafika)
 3. K

  Здраво!

  Здраво на сите! Од Скопје сум и мислам дека форумов е супер, и се надевам дека ќе имаме многу квалитетни дискусии!! :D
На врв Дно