• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

kiko16

Прекар
Kiko
Музика
Rok
Програмски јазици
Pascal
Најчесто користени апликации
Firefox...
Омилен спорт
Fudbal
Интереси
Muzika, Fudbal, Kompjuteri
На врв Дно