1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Kiken
Последна активност:
17 Јануари 2019 at 12:57
Зачленет:
24 Март 2011
Мислења:
37
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
70

Сподели

Kiken

Intern

Kiken последен пат беше виден (како):
17 Јануари 2019 at 12:57