1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kic94
Последна активност:
2 Декември 2011
Зачленет:
29 Септември 2010
Мислења:
63
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Роденден:
Август 10

Сподели

kic94

Intern

kic94 последен пат беше виден (како):
2 Декември 2011