1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kic10
Последна активност:
24 Мај 2020
Зачленет:
3 Август 2016
Мислења:
8
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
6 Септември 1993 (Возраст: 26)

Сподели

kic10

Intern, Машко, 26

kic10 последен пат беше виден (како):
24 Мај 2020