1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
keypress
Последна активност:
30 Јули 2014
Зачленет:
29 ноември 2012
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
15 Јуни 1989 (Возраст: 30)

Сподели

keypress

Intern, Машко, 30

keypress последен пат беше виден (како):
30 Јули 2014