• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
K
Реакции
1
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • da te prasam sto e toa upercase latter koga idam na APPSTORE DA SIMNAM IGRI FREE MI VIKA TREBA DA SE REGISTRIRAM SO PASSWORD AMA TREBAL DA SODRZI UPERCASE LETTER
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно