• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од kejt

  1. K

    Java Certificate искуство

    Има ли некој од вас што полагал Sun курсеви во Александриа? Ме интересира колку сте задоволни ? колку се учи?колку време траат?како се одвиваат полагањата и секако колку чини тоа задоволство :) Размислувам да се запишам на некој java курс па секоја информација е добредојдена :)
На врв Дно