• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
KaZaN
Реакции
38
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • 071 333 190 e moeto brojce. Ja sum nikola, pobaraj me slobodno, moze da se dogovorime :)

  pozdrav
  mozes li da mi dades broj da se cueme za da se dogovorime eventualno za kompjuterot sto go prodavas. pozdrav
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно