1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Kazaam ги следи

 1. borcep

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Скопје
  Мислења:
  903
  Допаѓања:
  1,457
  Поени од трофеи:
  280
 2. goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  3,260
  Допаѓања:
  2,759
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. tomi

  Guru, Машко, од Скопје
  Мислења:
  9,829
  Допаѓања:
  9,084
  Поени од трофеи:
  2,342