1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат Kazaam

 1. borcep

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Скопје
  Мислења:
  903
  Допаѓања:
  1,457
  Поени од трофеи:
  280