1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Kazaam
Зачленет:
20 Септември 2013
Мислења:
134
Допаѓања:
82
Поени од трофеи:
110

Ги следи 3

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
26 Јули 1983 (Возраст: 36)
Локација:
Скопје

Сподели