1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Katty01
Последна активност:
18 Јули 2019
Зачленет:
9 Јуни 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
50
Роденден:
1 Април 1987 (Возраст: 32)

Сподели

Katty01

Intern, 32

Katty01 последен пат беше виден (како):
18 Јули 2019