• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од katrin

  1. K

    Купување производи од странство

    Здраво, ако сакате да купите нешто од некоја онлајн продавница, а таа не врши достава во Македонија , можете да се регистрирате на Viaddress.com, каде што довивате американска адреса на која што ќе пристигнат вашите пратки, а потоа од таму преку брза пошта можете да си ја земете пратката
На врв Дно