• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од Katee

  1. K

    Мислење за Western Digital - My Passport Essential 500GB External

    Јас имам Maxtor од 1.5 TB и задоволна сум. Стално со него завршувам доста корисни работи а и можам да си го носам кај сакам :skuter: Моја препорака е купи си, ке Ти користи а за која марка Ти самиот ке си се одлучиш :bravo:
На врв Дно