• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Karlino

 1. K

  eBay купување - ОПШТО - се што е поврзано со Ebay

  Има еден дечко од кај што нарачувам ја, нарачува од сегде и патиките се максимум до 3500-600..коа идам во пошта да си подигнам не ми бараат ништо .
 2. K

  Каде и како дознавте за Македонски ИТ форум?

  другарче го користел, седевме заедно го отвори да разгледувал и следен ден и јас почнав да го користам :D
На врв Дно