• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Karlino

Роденден
11 март 1997 (Возраст: 24)
Processor & Cooler
Celeron G1620 2.7 Ghz
RAM
4GB
VGA
RADEON 6570 1GB DDR3
Keyboard
X7
OS
Windos 7 Home Premium
Пол
Машки
Омилен спорт
Пливање

Контакт

Скајп
andej.ivanovski

Трофеи

 1. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 2. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно