1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
KarajanN
Последна активност:
20 ноември 2019 во 15:32
Зачленет:
2 Јуни 2010
Мислења:
23
Допаѓања:
11
Поени од трофеи:
70
Роденден:
Јануари 16

Сподели

KarajanN

Intern

KarajanN последен пат беше виден (како):
20 ноември 2019 во 15:32