1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kapkavino
Последна активност:
27 oктомври 2009
Зачленет:
13 Мај 2007
Мислења:
43
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
26 Септември 1981 (Возраст: 38)
Веб-страна:

Сподели

kapkavino

Intern, 38

kapkavino последен пат беше виден (како):
27 oктомври 2009