1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kamion203
Последна активност:
11 Септември 2019 во 14:35
Зачленет:
26 Мај 2012
Мислења:
41
Допаѓања:
11
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
7 Февруари 1984 (Возраст: 35)

Сподели

kamion203

Intern, Машко, 35

kamion203 последен пат беше виден (како):
11 Септември 2019 во 14:35