1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Kamikaza_t
Последна активност:
5 Декември 2017
Зачленет:
3 Септември 2016
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Пол:
Машко
Роденден:
12 Февруари 1980 (Возраст: 40)

Сподели

Kamikaza_t

Intern, Машко, 40

Kamikaza_t последен пат беше виден (како):
5 Декември 2017