• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Трофеи освоени од kamikaza333

 1. 50

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
 2. 20

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.
 3. 10

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.
 4. 10

  Јас го тоа бендисувам

  Добивте 25 позитивни реакции на вашите пораки.
 5. 25

  Гик

  Постирај 250 мислења.
 6. 137

  1337

  П0571р4ј 1337 м15л3њ4
 7. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 8. 10

  Незапирлив/а!

  Напишавте 100 пораки. Се надеваме дека за тоа ви беше потребен повеќе од еден ден!
 9. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно