1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kamikaza333
Последна активност:
26 Декември 2017
Зачленет:
3 Јануари 2009
Мислења:
320
Допаѓања:
54
Поени од трофеи:
272

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
8 ноември 1991 (Возраст: 28)
Локација:
Кочани
Занимање:
Студент ИТ

Сподели

kamikaza333

Gaining Experience, Машко, 28, од Кочани

kamikaza333 последен пат беше виден (како):
26 Декември 2017