1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kamenko
Последна активност:
10 Август 2019
Зачленет:
3 Јануари 2011
Мислења:
86
Допаѓања:
18
Поени од трофеи:
70
Роденден:
7 oктомври 1967 (Возраст: 51)

Сподели

kamenko

Intern, 51

kamenko последен пат беше виден (како):
10 Август 2019