• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од kalina1

 1. K

  Ми треба повеќе информација за Анимација во Есра

  Jas ozbilno prasav,ako nemate informacii ne mora da si igrate.
 2. K

  Ми треба повеќе информација за Анимација во Есра

  Moze li da ja aktueliziram temata.Gledam nikoj odamna nema pisuvano. Dali ima nekoj iskustvo so studiranje na 3D animacii na ESRA. Dali vistinski se uci na ESRA. Veruvam deka vo Seavus akademijata isto kvalitetno se uci no nema bachelor degree. Moze ke recete ne e potrebna no od iskustvo tvrdam...
На врв Дно