1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kalimerko!
Последна активност:
22 Јануари 2020
Зачленет:
9 Мај 2010
Мислења:
121
Допаѓања:
44
Поени од трофеи:
90
Пол:
Машко

Сподели

kalimerko!

Intern, Машко

kalimerko! последен пат беше виден (како):
22 Јануари 2020