• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од kalendar

 1. K

  2012 godina, kraj na svetot... ?

  svetot nikogas nema da go snema
 2. K

  cmd commands

  snimi gi vo word lesno ili vo notepad
 3. K

  Prasanje: Sto e toa IT TV?

  moze da ima vesti od xardver softver igri i drugo
 4. K

  zdravo i od mene

  Forumov vie e super ima dobri sodrzini
 5. K

  Кој ви е фаворит за Лига на Шампиони 07/08

  Sigurno ce tepaat barcelona
На врв Дно