1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by KalEl

 1. KalEl
  Испрати

  i5 3330 и 2х4G DDR3

  Рамот да го резервирам?
  Мислење од: KalEl, 1 Септември 2019 Во форумот: Продавам
 2. KalEl
  Продадени све освен UFC 3 - 2500 денари
  Мислење од: KalEl, 18 Јули 2019 Во форумот: Продавам
 3. KalEl
  14000
  Мислење од: KalEl, 30 Јуни 2019 Во форумот: Продавам
 4. KalEl
  БУМП
  Мислење од: KalEl, 30 Јуни 2019 Во форумот: Продавам
 5. KalEl