1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
KalEl
Последна активност:
24 Јануари 2020
Зачленет:
20 Август 2011
Мислења:
477
Допаѓања:
74
Поени од трофеи:
175
Пол:
Машко
Роденден:
7 oктомври 1980 (Возраст: 39)
Локација:
Ново Лисиче
Занимање:
Оверклокер

Сподели

KalEl

Gaining Experience, Машко, 39, од Ново Лисиче

KalEl последен пат беше виден (како):
24 Јануари 2020