• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Трофеи освоени од kalabaster

 1. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 2. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
 3. 10

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.
 4. 10

  Facebook

  Поврзи го твоето корисничко име со Facebook.
На врв Дно