1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Kal-El
Последна активност:
12 Септември 2019 во 19:48
Зачленет:
14 ноември 2018
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
5 Јануари 1981 (Возраст: 38)

Сподели

Kal-El

Intern, 38

Kal-El последен пат беше виден (како):
12 Септември 2019 во 19:48