1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Kafka
Последна активност:
6 Април 2020 во 21:19
Зачленет:
8 Јуни 2007
Мислења:
128
Допаѓања:
19
Поени од трофеи:
190

Следачи 2

Пол:
Машко

Сподели

Kafka

Intern, Машко

Kafka последен пат беше виден (како):
6 Април 2020 во 21:19