1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kabom
Последна активност:
30 Јануари 2018
Зачленет:
5 Јануари 2010
Мислења:
15
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Локација:
Skopje

Сподели

kabom

Intern, Машко, од Skopje

kabom последен пат беше виден (како):
30 Јануари 2018