1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
K3nPa4i
Последна активност:
9 Јули 2020 во 15:11
Зачленет:
2 Декември 2015
Мислења:
31
Допаѓања:
34
Поени од трофеи:
30

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
6 ноември 1985 (Возраст: 34)

Сподели

K3nPa4i

Intern, Машко, 34

K3nPa4i последен пат беше виден (како):
9 Јули 2020 во 15:11