1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
k.viktor
Последна активност:
30 Декември 2018
Зачленет:
19 oктомври 2009
Мислења:
89
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
60

Сподели

k.viktor

Intern

k.viktor последен пат беше виден (како):
30 Декември 2018