1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

-={K-O-R-U-N}=-'s Recent Activity

 1. -={K-O-R-U-N}=- одговори на темата Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter.

  И графички кога немаше, се продаваа за х3 од цена, исто и сега. Ако имаш од кај да купиш Pro, зимај :) Ако не, ете ти „избор“ од 700 евра...

  19 Август 2019 во 14:13
 2. -={K-O-R-U-N}=- одговори на темата Чудно однесување на компјутерот при монтажа.

  Чисто пробај друг софтвер да видиш дали ќе го имаш истиов проблем. Или на тој што веќе работиш, прочепкај во опциите да не имаш нешто за...

  15 Август 2019 во 20:55
 3. На -={K-O-R-U-N}=- му/ѝ се допаѓа мислењето на smole во темата Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter.

  Стигнаа дел од нарачките[IMG]

  15 Август 2019 во 19:13
 4. -={K-O-R-U-N}=- одговори на темата Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter.

  Тогаш, меѓу народ кога си, вози на ECO, таму немаш толкав Torque и не може баш да ти пролизга/прошлајфува.

  15 Август 2019 во 13:28
 5. -={K-O-R-U-N}=- одговори на темата Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter.

  Вози го без темпомат, стави моторно кочење на Medium и користи често моторно кочење, нема да имаш вакви проблеми.

  15 Август 2019 во 13:16
 6. -={K-O-R-U-N}=- одговори на темата Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter.

  Ништо од тоа, дури може и „помека“ вожња, ама може и да е пласибо :)

  14 Август 2019 во 02:28
 7. -={K-O-R-U-N}=- одговори на темата Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter.

  Ова беше 250 ml и тој рече дека е таман за 2 вакви гуми, што не значи дека е 100% точно али подобро нека има повеќе одколку помалку :)....

  14 Август 2019 во 00:00
 8. -={K-O-R-U-N}=- одговори на темата Телекабел оптички пакети.

  Колку плаќаш за телекабел? 950? Да не плаќаш и телевизија случајно провери си :)

  13 Август 2019 во 19:31
 9. -={K-O-R-U-N}=- одговори на темата Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија.

  Микрофон и спикерфон се различни микрофони, затоа те слушаат подобро на другиот. Пробај зачисти го од прашина/прљавштина.

  13 Август 2019 во 17:21
 10. -={K-O-R-U-N}=- одговори на темата Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter.

  Дисплејот се купува за 15-18 $ и работи најнормално. Cruise control e софтверска опција, го има на двата модела. Footrest е 5 cm подолг,...

  13 Август 2019 во 16:28
 11. -={K-O-R-U-N}=- одговори на темата Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter.

  Да не се лажете дека Pro верзијата е МНОГУ ПОДОБРА од обичната, не е. Најголема разлика има батеријата која трае повеќе т.е. извозува...

  13 Август 2019 во 15:50