1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат -={K-O-R-U-N}=-

 1. Alexander_mkd

  Intern, Машко, 28
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  70
 2. CDR``

  Intern, Машко, 22, од Кочани
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 3. KirilAng

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  10
 4. MarijanMK

  Intern, Машко, 32, од Скопје-Карпош
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  48
  Поени од трофеи:
  40
 5. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,834
  Допаѓања:
  5,013
  Поени од трофеи:
  2,312
 6. temelk4

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  161
  Допаѓања:
  69
  Поени од трофеи:
  110