• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од juventino

  1. J

    Графички таблети (таблети за цртање)

    Sakam da zemem graficki tablet (ne e zamene za poklon e, a kakvo bi bilo iznenaduvanje ako go prasam dali e dobar) inaku potrebata e za photoshop i ilustrator pa dali ovoj model moze da zavrsi rabota ili nekoj drug do 50 eu. http://www.anhoch.com/pcmarket/index.php?cat_id=383&pid=35315
На врв Дно