1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Justice for All
Зачленет:
10 Септември 2010
Мислења:
219
Допаѓања:
135
Поени од трофеи:
140
Пол:
Машко
Роденден:
Јуни 27

Сподели