1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
julll
Последна активност:
14 oктомври 2019 во 02:18
Зачленет:
20 Август 2016
Мислења:
54
Допаѓања:
23
Поени од трофеи:
10
Роденден:
11 Мај 1985 (Возраст: 34)

Сподели

julll

Intern, 34

julll последен пат беше виден (како):
14 oктомври 2019 во 02:18