1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
jpetrov
Последна активност:
31 Јануари 2008
Зачленет:
19 Мај 2007
Мислења:
136
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Следачи 1

Сподели

jpetrov

Intern

jpetrov последен пат беше виден (како):
31 Јануари 2008